Opcja zakupu energii w transzach skierowana jest do średnich i dużych przedsiębiorstw. Klientom oferujemy elastyczne podejście polegające na zabezpieczeniu ceny energii zgodnie z profilem zużycia w oparciu o produkty BASE.
1. Jakich produktów dotyczy oferta transzowa?
Oferta transzowa dotyczy energii elektrycznej i gazu ziemnego.
2. Czy w modelu transzowym jest możliwość pokazania ceny strefowej?
W modelu transzowym nie ma takiej możliwości.
3. Jaki jest minimalny wolumen roczny zużycia firmy?
Minimalny roczny wolumen to 8760 MWh.
4. W jakim momencie roku można rozpocząć korzystanie z oferty transzowej?
Umowy transzowe mogą rozpoczynać się wyłącznie od początku dowolnego kwartału.
5. Czy firma, która nie działa we wszystkich miesiącach roku może skorzystać z oferty transzowej?
Nie, oferta transzowa dotyczy tylko firm które działają 12 miesięcy w roku.
Bezpieczeństwo, stabilność, profesjonalizm - Po Prostu Energia S.A. w strukturach międzynarodowej Grupy Alpiq
Przynależność do szwajcarskiej grupy kapitałowej z ponad 100-letnią tradycją gwarantuje bezpieczną, stabilną i profesjonalną współpracę. Alpiq to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych w Europie graczy sektora energetycznego. W samej Szwajcarii, Alpiq jako jeden z największych producentów energii wytwarza rocznie 4200 GWh z elektrowni wodnych.
Doradztwo na najwyższym poziomie i fachowa pomoc w przygotowaniu zapytań przetargowych
Staramy się zapewnić Klientom optymalne warunki sprzedaży prądu i gazu, oferując nie tylko atrakcyjne i stałe stawki za energię, ale także służąc pomocą i poradą we wszelkich tematach związanych ze zmianą sprzedawcy. Nasz zespół Doradców ds. przetargów to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej.