Telefon
Infolinia: ŚR 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 14:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: ŚR 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 14:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
Salon fryzjerski z dobrą energią
31 maja 2018 2020-04-16

Redukcja kosztów związanych z utrzymaniem salonu fryzjerskiego...

Najnowsze trendy w oszczędzaniu na rachunku za prąd

Redukcja kosztów związanych z utrzymaniem salonu fryzjerskiego nigdy nie była tak prosta. Niezrozumiałe faktury za media, niespodziewane podwyżki za prąd czy ukryte opłaty, których nie byliśmy świadomi przy podpisywaniu umowy. Z takimi problemami spotyka się wielu managerów salonów fryzjerskich. Stając przed wyzwaniem, jakim jest optymalizacja kosztów eksploatacyjnych warto zwrócić uwagę przede wszystkim na opłaty za energię elektryczną, która w ostatnim czasie mocno wzrosła.

 

Niech włos się nie jeży – niskie ceny za energię elektryczną

Podwyżka cen prądu dla małych i średnich przedsiębiorców, do których należą także fryzjerzy, daje się we znaki. Salony fryzjerskie mogą spodziewać się kilkuprocentowego wzrostu wydatków na energię elektryczną. Wszystko za sprawą gwałtownych wzrostów cen energii na giełdzie. Czy można się przed nimi skutecznie obronić? Średniej wielkości salon fryzjerki, wielostanowiskowy zużywa miesięcznie około 600 kWh, co w przeliczeniu na standardowe ceny prądu, jakie znamy, daje kwotę bliską 270 zł miesięcznie. Rzadko kto potrafi ocenić, czy jest to dużo czy mało. Rozwiewamy Wasze wątpliwości. Tak, jest to sporo.

 

Ceny krótko przycięte jak niskie rachunki za prąd

Wybierając innego sprzedawcę energii, można zaoszczędzić 40 proc. na rachunkach. Skąd ta różnica? Niezależny sprzedawca, taki jak Po Prostu Energia, oferuje dużo korzystniejsze stawki niż nasz obecny. Dodatkowo, standardowa oferta firmy nie zawiera opłaty handlowej, która jest często stosowana przez konkurencję. A prąd, jak prąd. Zawsze jest taki sam, tylko w korzystniejszej cenie.  Aby sprawdzić oszczędności dla swojego salonu wystarczy skorzystać z kalkulatora na https://poprostuenergia.pl/fryzjerzy/ 

 

Ale to nie koniec oszczędności. Zgodnie z najnowszymi trendami, obcinamy Twoją pierwszą fakturę o 99%. Wystarczy, że podpiszesz umowę a za pierwszy rachunek prawie nic nie zapłacisz. Akcja rozpoczyna się 30 maja i potrwa do 30 czerwca 2018.  Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją.

 

Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na naszej stronie lub TUTAJ.

Podziel się: Facebook share LinkedIn share Twiiter share
Kategorie: Oszczędności ×

Komentarze

Komentarze są wyłączone

Wróc do listy

Zainteresowany?

Zmniejsz swój rachunek za prąd. Poznaj naszą ofertę i zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Po Prostu Energia.

Wyślij