Telefon
Infolinia: PN 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: PN 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
Podwyżki cen prądu dla firm. Nie wszyscy sprzedawcy ulegaj ą panice i przerzucają wzrosty cen także na klientów.
10 lipca 2018 2020-04-16

Polscy przedsiębiorcy zaczynają odczuwać skutki podwyżek energii....

Podwyżki cen prądu – jak się przed nimi uchronić i czy na rynku są firmy, które nie zmieniają cen w trakcie trwania umowy?

Polscy przedsiębiorcy zaczynają odczuwać skutki podwyżek energii. Wiele firm już otrzymało informację o wzroście opłat za prąd w swoim przedsiębiorstwie lub wypowiedzeniu umowy sprzedaży energii. Jednak nie wszyscy niezależni sprzedawcy poddali się panice związanej ze wzrostem cen na Towarowej Giełdzie Energii.

 

W ciągu roku wzrost cen za energię elektryczną zauważalny jest o blisko 60 proc. Wielu sprzedawców  przyznaje, że szanse na spadki cen są niewielkie. W praktyce potwierdziło się zatem to, co zapowiadali eksperci już kilka miesięcy temu. Umowy wypowiadają wielkie koncerny, jak i mniejsi sprzedawcy. Czy grozi nam energetyczny kataklizm cenowy?

 

 

Wiarygodny sprzedawca energii elektrycznej

 

– To ewidentny problem dla przedsiębiorców, takie niespodziewane, dodatkowe koszty nie służą rozwojowi i utrzymania stabilizacji firmy – podkreśla Radek Klouda, CEO Po Prostu Energia. Oferowane przez nas obecnie ceny dla klientów biznesowych są naprawdę konkurencyjne. Po Prostu Energia posiada ogromne zabezpieczeni kapitałowe, a także fakt, iż należymy do grupy ALPIQ pozwala nam zagwarantować klientom bezpieczne kontrakty i stabilizację kosztów. Przedsiębiorcy, którzy zużywają rocznie do 20 MWh mogą skorzystać z naszej standardowej oferty dla grupy taryfowej C. Większe firmy lub posiadający taryfę B otrzymują indywidualne oferty, przygotowane zgodnie z ich profilem energetycznym i branżą.

 

Oszczędność dobrze skalkulowana

 

Chcąc sprawdzić opłacalność zmiany sprzedawcy, polecamy skorzystanie z kalkulatora dostępnego na stronie www.poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy . To narzędzie pozwala na wyliczenie oszczędności, jakie uzyskuje przedsiębiorąca po zmianie sprzedawcy. Dodatkowo dostępność dokumentów podpisywanych w momencie zawierania umowy, pozwala klientom na wcześniejszą, spokojną weryfikację postanowień zawartych w umowach. Wzór umowy a także regulamin sprzedaży pozwala na zapoznanie się ze wszystkim warunkami, jakie oferuje Po Prostu Energia.

 

 

Podziel się: Facebook share LinkedIn share Twiiter share

Komentarze

Komentarze są wyłączone

Wróc do listy

Zainteresowany?

Zmniejsz swój rachunek za prąd. Poznaj naszą ofertę i zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Po Prostu Energia.

Wyślij