Telefon
Infolinia: ND Nieczynne
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: ND Nieczynne
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
Strona internetowa dla Twojej firmy i umowa na energię elektryczną
3 września 2018 2020-04-16

Przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy muszą...

Biznesowy Biznesowy active

Łeb do interesu, czyli firmowa strona z dobrą energią

Przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy muszą się znać nie tylko na własnym biznesie i zarządzaniu nim. Często także zajmują się sprawami administracyjnymi, promocją swojej firmy, zarządzaniem stroną www a nawet księgowością. Objaw sknerstwa? Brak zaufania? Nie! Nowocześni przedsiębiorcy, prowadzący niewielką firmę, coraz częściej część prac wykonują samodzielnie. Wszystko dzięki szeroko rozumianym usługom online.

 

Dobrze w sieci

Księgowość przez Internet, rekrutacja w sieci, zatowarowanie online – prowadząc nawet stacjonarny biznes, właściciele firm korzystają z wielu internetowych usług i wygód, które pozwalają na samodzielną kontrolę nad biznesem. Załatwienie nowych abonamentów telefonicznych, zakupienie nowych mebli czy potrzebnego do firmy towaru, to dziś kwestia kilku minut. Podobny czas potrzebny jest aby wygenerować dodatkowe korzyści finansowe dla firmy. Jak? Oczywiście przez Internet i bez wychodzenia z biura. Opłacanie rachunków już od dłuższego czasu weszło wielu przedsiębiorcom w krew i większość firmowych opłat dokonują z wykorzystaniem bankowości online. Dlaczego zatem chcąc uzyskać realne oszczędności na mediach (prąd, gaz) nadal wybierają stacjonarne punkty sprzedaży? Przecież czas to pieniądz, więc po co stać w kolejkach i tracić cenne godziny na coś, co można spokojnie i z takim samym skutkiem, załatwić przez Internet. Nowa umowa na sprzedaż energii elektrycznej podpisana w 5 minut, bez wychodzenia z domu, którą możesz podpisać tutaj. Tak, to realny czas na dokonanie zmiany.

 

Masz łeb do interesu

Zmiana sprzedawcy prądu, choć możliwa jest już od kilkunastu lat, to dopiero ostatnie 5 lat pokazuje, że coraz więcej właścicieli firmy korzysta z tego przywileju i sięga po realne oszczędności dla swojego biznesu. Wg. danych przedstawianych przez URE ze zmiany sprzedawcy prądu skorzystało dwukrotnie więcej przedsiębiorców w roku 2017 w stosunku do danych z 2013 roku. Powód? Ceny energii elektrycznej rosną a pierwsze półrocze 2018 roku pokazało, że wzrost ten sięga nawet 100 proc.

Świadomość sięgania po lepsze, tańsze i korzystniejsze ceny dla naszej firmy jest dobra tendencją, która pomaga właścicielom obniżyć koszty eksploatacyjne w firmie. Jeżeli na zmianie sprzedawcy prądu można wygenerować nawet 20-25 proc. oszczędność, na zmianie sprzedawcy gazu 10-20 proc. zysk a dodatkowo jeszcze poszukamy najlepszej oferty na Internet i telefon, możemy dla swoje biznesu wygenerować nawet kilka tysięcy zysku rocznie.

A co jeżeli przy zawieraniu umowy na zmianę sprzedawcy, otrzymujemy dodatkowo projekt i budowę nowej strony internetowej? Brzmi nierealnie?

 

Strona z dobrą energią

W natłoku codziennych spraw, które należy załatwić dla swojej firmy, często przedsiębiorcy zapominają o tym, co dziś jest wizytówką nr 1 – strona internetowa. Nie od dziś wiadomo, że Klienci najczęściej znajdują informacje o dennej firmie właśnie w sieci. Weryfikują jej wiarygodność, sprawdzają opinię, zapoznają się z ofertą czy szukają promocji. Nieposiadanie nowoczesnej, zgodnej z obowiązującymi standardami, strony internetowej to błąd, który może kosztować utratę Klientów.

– Od ponad roku rozmawiamy z naszymi Klientami biznesowymi i badamy ich potrzeby – podkreśla Radek Klouda, CEO Po Prostu Energia. Nasi Klienci w rozmowie z nami często podkreślają, że wybrali naszą firmę do współpracy, ponieważ nie muszą opuszczać swoje biura, aby załatwić wszystkie formalności. Często także słyszymy, że nieustanny brak czasu powoduje, iż wiele tematów takich jak dbanie o swoją stronę internetową, jest pomijanych w codziennym planie zadań.

Po Prostu Energia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponuje w ramach swojej umowy Standardowej dodatkową usługę, za którą przedsiębiorcy nie muszą dodatkowo płacić. Nie ma tu haczyków i ukrytych dopłat w postaci niebotycznych opłat handlowych. Z nami masz (ł)web do interesu. Po prostu.

Oferta dostępna tylko na stronie www.poprostuenergia.pl od 20.11.2018.
Podziel się: Facebook share LinkedIn share Twiiter share

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy

Zainteresowany?

Zmniejsz swój rachunek za prąd. Poznaj naszą ofertę i zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Po Prostu Energia.

Wyślij