Infolinia: ŚR 8:00 - 19:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
31 lipca 2018

Kalkulator cen energii elektrycznej pozwala na indywidualne...

Jak wypełnić kalkulator i obliczyć oszczędności?

Kalkulator cen energii elektrycznej pozwala na indywidualne dobranie oferty, zgodnie z Twoimi preferencjami. Wyliczenie oszczędności i sprawdzenie jakie propozycje mamy specjalnie dla Ciebie, zajmuje nie więcej niż 3 minuty!

Co musisz uzupełnić, aby porównać swoją obecną stawkę do oferty Po Prostu Energia?

W pierwszym kroku musisz:

  • Wybrać interesujący Cię rodzaj oferty: dla domu czy dla firmy
  • Następnie wybrać preferowaną długość umowy: 12 lub 24 miesiące
  • Kolejny etap to podanie danych ze swojej obecnej faktury rozliczeniowej za prąd, to ważne aby faktura była rozliczeniowa a nie szacunkowa.
  • Wybierz swoją obecną grupę taryfową, zgodnie z tym co masz na obecnym rachunku za prąd
  • Podaj swoje roczne zużycie np. 1200 kWh. Zużycie jest widoczne na fakturach rozliczeniowych za dany okres. Dlatego aby prawidłowo wpisać roczne zużycie, sprawdź ile zużyłeś za dany okres np. 3 miesięcy a następnie przemnóż, aby otrzymać informację o 12 miesięcznym zużyciu. Jeżeli nie pamiętasz, możesz skorzystać także z naszego szacunkowego asystenta zużycia.

 

 

  • W asystencie zużycia musisz zakazać: jak ogrzewasz wodę, jak ogrzewasz mieszkanie, na czym gotujesz oraz ile osób mieszka w Twoim gospodarstwie domowym. Przybliżone zużycie roczne zostanie obliczone i automatycznie podstawione do kalkulatora. Możesz zatem przejść do wskazywania dalszych informacji.
  • Podaj stawkę netto za 1 kWh, ważne jest aby wskazać właśnie stawkę netto za sprzedaż 1 kWh energii elektrycznej. Pamiętaj, na fakturze rozliczeniowej masz wskazane dwie stawki: za sprzedaż energii czynnej oraz za dystrybuuję. Tutaj wpisujesz tylko ile płacisz za 1KW energii czynnej.
  • Podaj wysokość opłaty handlowej na miesiąc wyrażonej w netto zł. Pamiętaj, że gdy otrzymujesz fakturę raz na jakiś czas (co 3-6 miesięcy), na fakturze może być widoczna suma opłat handlowych za dany okres. Sprawdź czy w kolumnie obok, opłata handlowa nie została wyrażona w zł netto za jeden miesiąc.

 

W drugim kroku otrzymujesz oferty, które odpowiadają wskazanym przed chwilą parametrom. Zapoznaj się z nimi a następnie wybierz interesujący Cię produkt.

 

W trzecim kroku zostaniesz poproszony o podanie swoich danych kontaktowych. Pamiętaj o konieczności zaznaczenia zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych.Wybrana oferta zostanie przesłana także na Twój adres mailowy. Po wysłaniu formularza kontaktowego nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami każdej oferty, zapraszamy na stronę DOM lub FIRMA. Tam znajdziesz także regulaminy do ofert zawierających bonifikaty specjalne.

Podziel się: Facebook share LinkedIn share Twiiter share
Kategorie: Oszczędności×
Wróc do listy

Zainteresowany?

Zmniejsz swój rachunek za prąd. Poznaj naszą ofertę i zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Po Prostu Energia.

Zamów rozmowę