Telefon
Infolinia: ŚR 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 14:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: ŚR 8:00 - 17:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 14:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
eSign-podpis XXI wieku
3 września 2018 2020-04-16

10 minut na formalności i minuta na...

Biznesowy Biznesowy active

Szybciej, łatwiej, wygodniej – eSign rewolucja w podpisywaniu umów.

10 minut na formalności i minuta na podpis. Słyszałeś już o eSign, nowoczesnej formie podpisywania umów? Przedsiębiorczy właściciele firmy wiedzą jak zamienić kilka minut w realne korzyści dla swojego biznesu. My także i wykorzystujemy to każdego dnia w naszej współpracy z Klientami. Poznaj podpis elektroniczny XXI wieku i przekonaj się jakie korzyści może przynieść dla Twojej firmy.

 

Jak być nowoczesnym przedsiębiorcą?

Jeżeli prowadzisz własny biznes, to zawieranie nowych umów czy przedłużanie dotychczasowych są Twoją codziennością. W dobie Internetu coraz więcej spraw załatwić można online. Zakupy, rekrutacja, zamawianie usług – to wszystko nie wymaga podpisywania z danym podwykonawcą żadnej umowy. Usługa, faktura, zapłata i współpraca się toczy nieprzerwanie. Niestety w wielu przypadkach, aby móc korzystać z danej usługi (Internet w firmie, ochrona obiektu czy dostawa prądu) należy zawrzeć stosowne umowy. I tu pojawić się może wątpliwość, czy droga internetowa jest aby tą bezpieczną, która prowadzi do rzeczywistego zawarcia umowy i jej wejście w życie. Odpowiedź jest krótka: tak! W szczególności gdy można skorzystać z jednej z najbezpieczniejszych form zawierania umowy w formie elektronicznej, czyli przy użyciu eSign.

 

Co można załatwić w 11 minut?

Nowoczesny podpis elektroniczny eSign z powodzeniem wykorzystywany jest przy załatwianiu spraw w ZUS, US a nawet z jego wykorzystaniem wysłać można JPK. Dodatkowo możesz założyć działalność gospodarczą, wysłać sprawozdanie finansowe do KRS czy zawrzeć korzystne umowy dla swojej firmy np. umowę sprzedaży energii elektrycznej.

Jednym z pierwszych, niezależnych sprzedawców energii elektrycznej, który wykorzystuje eSign jest firma Po Prostu Energia. – Ta usługa idealnie wpasowuje się w ideę naszej marki – podkreśla Radek Klouda, CEO Po Prostu Energia. Ma być prosto, szybko, łatwo i online. Nasi biznesowi Klienci cenią sobie współpracę z nami głównie dlatego, że dbamy aby czas na formalności był jak najkrótszy. A na zmianę sprzedawcy wystarczy 10 minut plus 1 minuta na podpis z użyciem eSign i umowa jest zawarta w bezpieczny sposób.

 

Korzyści z eSign

Podpis elektroniczny pozwala na przyspieszenie formalności związanych ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej. Jednym podpisem przedsiębiorca zawiera umowę sprzedaży a także potwierdza odpowiednie pełnomocnictwo, które do tej pory należało wydrukować i dokonać tradycyjnego podpisu. Drukowanie, skanowanie, odsyłanie – kolejne minuty a czasami i godziny, które muszą zostać poświęcone na dopięcie formalności. Dzięki eSign czas ten skrócić można do minimum, bez drukowania i skanowania. Jak szybko i sprawnie zmienić sprzedawcę na korzystniejszego, przedsiębiorcy przekonać się będą mogli już po 20 września 2018. Po prostu warto skorzystać z rozwiązań, które pozwalają na oszczędność czasu i gwarantują bezpieczeństwo dla naszego biznesu.

Podziel się: Facebook share LinkedIn share Twiiter share

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy

Zainteresowany?

Zmniejsz swój rachunek za prąd. Poznaj naszą ofertę i zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Po Prostu Energia.

Wyślij