Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
sprzedaz-transze
2 marca 2021 2021-03-10

  Niezależny sprzedawca prądu i gazu ziemnego...

 active  active

Po Prostu Energia S.A oferuje sprzedaż transzową

 

Niezależny sprzedawca prądu i gazu ziemnego Po Prostu Energia S.A. dodał do swojej oferty nowy sposób zakupu energii – sprzedaż transzową. Model zakupu energii w transzach skierowany jest do dużych i średnich przedsiębiorstw, dla których cena energii jest istotnym kosztem działalności.

 

Zakup energii w transzach dotyczy prądu i gazu ziemnego, a polega na kupowaniu energii w partiach wolumenowych. Oferta zakupu energii w transzach to elastyczne podejście bazujące na zabezpieczeniu ceny energii zgodnie z profilem zużycia w oparciu o produkty BASE.  Po Prostu Energia S.A oferując sprzedaż transzową, daje klientom możliwość wyboru ceny zgodnie z zachowaniami rynku energii.

 

Dla kogo zakupy w transzach?

Na taki model zakupowy decydują się duże i średnie firmy, zwłaszcza odbiorcy przemysłowi, dla których energia stanowi istotny koszt w stałych wydatkach przedsiębiorstwa. Wariant zakupów w transzach, wybierany jest przez przedsiębiorców, którzy posiadają np. dłuższe, nawet  okresy wypowiedzenia obecnych kontraktów. Umowy transzowe mogą rozpoczynać się wyłącznie na początku dowolnego kwartału, a dotyczą przedsiębiorstw działających dwanaście miesięcy w roku. Dla tego typu transakcji, minimalny wolumen roczny powinien wynosić 8760 MWh.

 

Sprzedaż transzowa daje klientom poczucie kontroli i większą swobodę wyboru ceny energii. Odbiorca sam określa dzień, z którego przyjmuje cenę do swoich preferencji, ale moment podpisania umowy jest inny niż ten dobrania ceny „kliku”.

 

Zmiany na rynku = zmiana podejścia

Zmiany rynkowe wymagają dostosowania modelu biznesowego do zmieniających się uwarunkowań i potrzeb odbiorców. Dla niektórych z nich, dotychczasowa formuła zakupu energii może przechodzić już do historii. Z danych PSE wynika bowiem, że mimo lockdownu zużycie prądu nie tylko wróciło do poziomu z 2019 r., ale ciągle rośnie. Oceniając sytuację z zeszłego roku, w ostatecznym rozrachunku model zakupu energii w transzach może być bardzo atrakcyjny.

 

Wsłuchując się w potrzeby energetyczne potencjalnych i obecnych klientów, a także reagując na zmiany rynkowe dotyczące paliwa gazowego i prądu, Po Prostu Energia S.A chce dostarczać absolutny komfort w postaci oferowanych usług.

Więcej na temat zalet kontraktowania w sposób transzowy, prezentujemy na dedykowanym landing page’u, gdzie bezpośrednio można zgłosić chęć kontaktu z doradcą handlowym firmy Po Prostu Energia S.A.

 

 

Podziel się: Facebook share LinkedIn share

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy