Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
Konkurs od Po Prostu Energia! Wygraj vouchery do Empiku
20 marca 2020 2020-07-21

Konkurs skierowany jest do wszystkich nowych klientów,...

 active  active

Konkurs od Po Prostu Energia! Wygraj vouchery do Empiku

Konkurs skierowany jest do wszystkich nowych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych, którzy podpiszą umowę z firmą Po Prostu Energia. Może wziąć w nim udział każdy, kto odpowie na pytanie konkursowe. Na uczestników konkursu czeka 20 voucherów do wykorzystania w sklepie Empik. Konkurs potrwa do 15 lipca 2020 r.

 

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Na co zużyjesz najwięcej energii w 2020 roku?”. Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną wyłonione te, które zostaną uznane za najbardziej pomysłowe, kreatywne oraz budzące pozytywne konotacje z firmą Po Prostu Energia. Aby móc wziąć udział w konkursie wystarczy mieć podpisaną umowę z Po Prostu Energia S.A. Konkurs prowadzony jest Internecie, a zgłoszenie przyjmowane są przez formularz znajdujący się na stronie: https://poprostuenergia.pl/konkurs-2020/.

 

Każdy Klient może wysłać jedno zgłoszenie. O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszenia, ale warto się pospieszyć! Wygrywają najciekawsze odpowiedzi, wyłonione przez komisję Po Prostu Energia S.A. Jury konkursowe wytypuje dwadzieścia zgłoszeń osób, które otrzymają nagrody, a w jego ocenie najlepiej i najpełniej wypełniają kryteria konkursowe zgłoszeń, określone w pkt. 2 Regulaminu. Na laureatów czeka 20 voucherów do sklepu internetowego Empik.com.

 

Głównym celem konkursu jest promocja usług firmy Po Prostu Energia i zachęcenie nowych klientów do skorzystania z nich. Teraz, dzięki opcji „Kup Teraz”, w szybki i prosty sposób, bez wychodzenia z domu, można zmienić sprzedawcę prądu lub gazu. W ten sposób angażujemy klientów, by wybierali rozwiązania, które są przyjazne środowisku. Oprócz tego, że rezygnujemy z papierowych dokumentów, w naszej ofercie znajdują się ekologiczne rozwiązania, takie jak: „zielony prąd” z gwarancją pochodzenia z OZE czy wysokometanowy gaz ziemny dla domów i przedsiębiorstw, którego stosowanie przyczynia się do ograniczenia emisji spalin i pyłów. Atrakcyjna oferta od Po Prostu Energia umożliwia dopasowanie się do różnych potrzeb klientów. Konkurs to element strategii, której celem jest przekonanie do wybierania ekologicznych rozwiązań od Po Prostu Energia, na rzecz poprawy stanu powietrza. Każdy klient może wybrać rozwiązanie, które odpowiada jego oczekiwaniom i możliwościom. Zachęcamy więc do podpisania umowy online na sprzedaż energii z Po Prostu Energia i udziału w naszym konkursie. Liczymy na wiele zgłoszeń i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia. Każdy ma szansę na wygraną – podkreśla Tomasz Gawlak – dyrektor zarządzający Po Prostu Energia S.A.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://poprostuenergia.pl/wp-content/uploads/2020/04/Po-Prostu-Energia-Regulamin-Konkursu-1.pdf

 

Konkurs potrwa do 15 lipca 2020 r., a rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 8 maja 2020 r. Jego wyniki zostaną opublikowane na stronie: https://poprostuenergia.pl/strefa-newsow/.

Prawidłowe zgłoszenia udziału w konkursie muszą zawierać poprawny adres e-mail i nr umowy. Będąc naszym klientem, by wziąć udział w konkursie od Po Prostu Energia wystarczy wejść na stronę: https://poprostuenergia.pl/konkurs-2020/ i wysłać swoje zgłoszenie.

Podziel się: Facebook share LinkedIn share

Komentarze

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy