Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: WT 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
eSign-podpis XXI wieku
3 września 2018 2020-07-21

10 minut na formalności i minuta na...

 active  active

Szybciej, łatwiej, wygodniej – eSign rewolucja w podpisywaniu umów.

10 minut na formalności i minuta na podpis. Słyszałeś już o eSign, nowoczesnej formie podpisywania umów? Przedsiębiorczy właściciele firmy wiedzą jak zamienić kilka minut w realne korzyści dla swojego biznesu. My także i wykorzystujemy to każdego dnia w naszej współpracy z Klientami. Poznaj podpis elektroniczny XXI wieku i przekonaj się jakie korzyści może przynieść dla Twojej firmy.

 

Jak być nowoczesnym przedsiębiorcą?

Jeżeli prowadzisz własny biznes, to zawieranie nowych umów czy przedłużanie dotychczasowych są Twoją codziennością. W dobie Internetu coraz więcej spraw załatwić można online. Zakupy, rekrutacja, zamawianie usług – to wszystko nie wymaga podpisywania z danym podwykonawcą żadnej umowy. Usługa, faktura, zapłata i współpraca się toczy nieprzerwanie. Niestety w wielu przypadkach, aby móc korzystać z danej usługi (Internet w firmie, ochrona obiektu czy dostawa prądu) należy zawrzeć stosowne umowy. I tu pojawić się może wątpliwość, czy droga internetowa jest aby tą bezpieczną, która prowadzi do rzeczywistego zawarcia umowy i jej wejście w życie. Odpowiedź jest krótka: tak! W szczególności gdy można skorzystać z jednej z najbezpieczniejszych form zawierania umowy w formie elektronicznej, czyli przy użyciu eSign.

 

Co można załatwić w 11 minut?

Nowoczesny podpis elektroniczny eSign z powodzeniem wykorzystywany jest przy załatwianiu spraw w ZUS, US a nawet z jego wykorzystaniem wysłać można JPK. Dodatkowo możesz założyć działalność gospodarczą, wysłać sprawozdanie finansowe do KRS czy zawrzeć korzystne umowy dla swojej firmy np. umowę sprzedaży energii elektrycznej.

Jednym z pierwszych, niezależnych sprzedawców energii elektrycznej, który wykorzystuje eSign jest firma Po Prostu Energia. – Ta usługa idealnie wpasowuje się w ideę naszej marki – podkreśla Radek Klouda, CEO Po Prostu Energia. Ma być prosto, szybko, łatwo i online. Nasi biznesowi Klienci cenią sobie współpracę z nami głównie dlatego, że dbamy aby czas na formalności był jak najkrótszy. A na zmianę sprzedawcy wystarczy 10 minut plus 1 minuta na podpis z użyciem eSign i umowa jest zawarta w bezpieczny sposób.

 

Korzyści z eSign

Podpis elektroniczny pozwala na przyspieszenie formalności związanych ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej. Jednym podpisem przedsiębiorca zawiera umowę sprzedaży a także potwierdza odpowiednie pełnomocnictwo, które do tej pory należało wydrukować i dokonać tradycyjnego podpisu. Drukowanie, skanowanie, odsyłanie – kolejne minuty a czasami i godziny, które muszą zostać poświęcone na dopięcie formalności. Dzięki eSign czas ten skrócić można do minimum, bez drukowania i skanowania. Jak szybko i sprawnie zmienić sprzedawcę na korzystniejszego, przedsiębiorcy przekonać się będą mogli już po 20 września 2018. Po prostu warto skorzystać z rozwiązań, które pozwalają na oszczędność czasu i gwarantują bezpieczeństwo dla naszego biznesu.

Podziel się: Facebook share LinkedIn share

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy