Telefon
Infolinia: CZW 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: CZW 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
Ebook-przetarg-energia-gaz
10 października 2020 2021-02-05

Po Prostu Energia S.A. w likwidacji we współpracy z...

 active  active

E-book przetargowy od Po Prostu Energia

Po Prostu Energia S.A. w likwidacji we współpracy z Kancelarią Prawną Piszcz i Wspólnicy tworzy E-BOOK poświęcony postępowaniu przetargowemu, pt: „Przetarg na prąd i gaz. Jak go zorganizować i na co zwrócić uwagę?”

 

Treści e-booka zostaną szczegółowo poświęcone tematyce przetargów dotyczących dostarczania (sprzedaży) prądu i gazu ziemnego. E-book od Po Prostu Energia S.A. w likwidacji, który powstaje we współpracy z Kancelarią Prawną Piszcz i Wspólnicy, to poradnik wskazujący na najważniejsze problemy i praktyczne rozwiązania oraz merytoryczne komentarze dotyczące zmian w postępowaniu przetargowym w związku z wejściem nowej ustawy Prawo Zamówień Publicznych od 1.01.2021 r.

 

 

Dla kogo jest e-book?

Nasze vademecum przetargowe w formie e-booka skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką przetargową, którzy chcą być na bieżąco w tym temacie – Zamawiających oraz osób zajmujących się przetargami w swojej pracy, a także odpowiedzialnych za przetargi w jednostkach sektora publicznego, tj. w gminach, miastach czy placówkach administracyjnych.

 

 

Współpraca merytoryczna z Kancelarią Piszcz i Wspólnicy

Wsparcie merytoryczne Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy przy pracy nad materiałami do e-booka daje nam pewność, że nie zostaną pominięte najważniejsze kwestie związane z postępowaniem przetargowym względem obecnie obowiązujących przepisów. Piotr Liberski – radca prawny z Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy, w swoim artykule, który znajdzie się w e-booku, zwraca uwagę na nietypowy stan jaki zaistniał przez epidemię COVID-19 w Polsce i wymusza zarówno na organizujących przetargi na energię elektryczna lub gaz ziemny, jak i samych sprzedawcach biorących udział w postępowaniach, szereg zmian i dostosowań. Tarcza antykryzysowa wprowadziła istotne regulacje proceduralne odnoszące się do prowadzonych postępowań, a także przyspieszyła wejście w życie niektórych rozwiązań wynikających z PZP wchodzącego w życie 1 stycznia 2021 r. – podkreśla radca.

 

 

Najważniejsze treści e-booka

W e-booku znajdą się przede wszystkim kompletne informacje na temat podstaw prawnych przy organizacji przetargów oraz to, w jaki sposób powinien zostać przeprowadzony prawidłowo przetarg w instytucjach publicznych lub jednostkach samorządowych. Poruszymy również istotną kwestię zmian w Prawie Zamówień Publicznych z ukierunkowaniem na umowy sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Ponadto w naszym poradniku można znaleźć wszystkie szczegóły na temat praktycznej dokumentacji przetargowej (o czym warto pamiętać i na co zwrócić uwagę). Dodatkowo zostanie omówiony istotny aspekt RODO– co należy uwzględnić i kiedy ma zastosowanie w postępowaniu przetargowym.

 

 

Premiera e-booka „Przetarg na prąd i gaz. Jak go zorganizować i na co zwrócić uwagę? już wkrótce. Pełen e-book będzie dostępny do pobrania na stronie: www.poprostuenergia.pl/sektor-publiczny.

 

Zanim jednak e-book będzie dostępny w pełnej wersji, zachęcamy do śledzenia na bieżąco zajawek i skrótów tematów, jakie zostaną poruszone w formie publikacji na naszym blogu.

 

Podziel się: Facebook share LinkedIn share

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy