Telefon
Infolinia: PN 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Kup teraz
Po Prostu Energia Kup teraz
Telefon
Infolinia: PN 8:00 - 16:00
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Klient Strefa Klienta
8 sierpnia 2020 2020-08-06

83 proc. Polaków uważa, że to jakich...

 active  active

Co wspólnego ma eko energia z zero waste?

83 proc. Polaków uważa, że to jakich wyborów dokonujemy podczas codziennych zakupów czy zawierania umów na konkretne usługi, ma  relatywnie podobny wpływ na środowisko jak np. przemysł. Wynika to z badań przeprowadzony przez IQS w 2019 roku.  Ale czy w tym przypadku teoria idzie w parze z praktyka?

 

Zero waste czy less waste?

Eko Oferta dla firmyW naszym klimacie ogromny wpływ na zanieczyszczenie środowiska ma także pozyskiwanie i wykorzystywanie energii. Dlatego w naszych domach dokonujemy termomodernizacji poprzez ich docieplenie oraz wymianę starych kotłów na węgiel i inne paliwa stałe na nowoczesne i bardziej przyjazne dla środowiska kotły gazowe. Sprzyjają temu szeroko dostępne fundusze publiczne. Korzyść stanowią niższe rachunki za ogrzewanie, ale

 

 

 

To fragment artykułu  „Zero & less waste – jak wpływają na decyzje konsumentów?” jaki publikujemy wspólnie z portalem Zwierdciadło . Jego pełna treść dostępna jest TUTAJ

 

Czym jest eko energia?

 

Przemyślana inwestycja w odnawialne źródła energii stanowi spory koszt, ale jednocześnie gwarantuje szybki zwrot. Prąd czerpany z siły wiatru lub promieni słonecznych jest praktycznie darmowy. Poza wdrożeniem nowego rozwiązania, ewentualne koszty ograniczają się do przeglądów i utrzymania infrastruktury.
Inwestycja w odnawialne źródła energii oznacza również pewną niezależność od uwarunkowań zewnętrznych, jeśli chodzi o ceny prądu. Przedsiębiorstwo korzystające na przykład z fotowoltaiki może znacznie łatwiej przewidzieć swoje koszty. Ceny energii elektrycznej na rynku ulegają w ostatnich latach drastycznym wahaniom, a nacisk na ograniczenie emisji dwutlenku węgla i szkodliwych pyłów każe przypuszczać, że będą stale rosnąć. Sposobem na ograniczenie ryzyka jest oczywiście korzystna umowa ze sprzedawcą energii. Drugi sposób to właśnie źródła odnawialne. Koszt pozyskiwanej w ten sposób energii elektrycznej jest stały.

Koniecznie sprawdź: Zielona energia – eko oferta dla domu lub firmy

 

 

 

Podziel się: Facebook share LinkedIn share
Kategorie: Eko ×

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wróc do listy